Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2020-06-01.

Polska Giełda Nieruchomości

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: dolnośląskie
Firma: Polska giełda Nieruchomości
Powiat:
E-mail: pokaż adres e-mail
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2020.03.26
ważne do: 2020.06.01
wyświetleń: 136

Szczegóły ogłoszenia:

Ziemia Kłodzka - Stara Kolonia. Budynek z zabudowaniami gospodarczymi położony na malowniczej działce o pow. ok. 1 ha (tj. 9925 m kw.) Powierzchnia całkowita budynku bez strychu i stodoły to ok. 400 m kw. , pow. użytkowa ok. 150 m kw.,. W domu jest 6 pokoi , 1 łazienka (możliwość zrobienia jeszcze jednej łazienki lub kuchni – pociągnięta jest instalacja na I piętro), 1 kuchnia. Parter: kuchnia, łazienka, sień i dwa pokoje plus dwa pomieszczenia gospodarcze. Pierwsze piętro: 3 pokoje plus wnęka przygotowana pod łazienkę/kuchnię, pomieszczenie gospodarcze nieogrzewane (spiżarnia). Na posesji znajduje się wiata garażowa, dwie stodoły. Media: wodociąg, szambo.
IDEALNA POSIADŁOŚĆ NA AGROTURYSTYKĘ. Nieruchomość położona na Ziemi Kłodzkiej. Dla miłośników górskich wędrówek Góry : Sowie, Bardzkie, Stołowe, Złote, Bystrzyckie pełne atrakcji turystycznych: Sztolnie Walimskie (kompleks „Rzeczka”, jeden z siedmiu kompleksów „Riese” wybudowanych przez Niemców w czasie II wojny światowej w Górach Sowich), Wielka Sowa, Jaskinia Niedźwiedzia, Kopalnia Złota, Kwatera Hitlera, Kaplica Czaszek, Sanktuarium W Wambierzycach, Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, Twierdza w Kłodzku i pobliskiej Srebrnej Górze, piękny noworudzki rynek, Zamek Grodno i Jezioro Bystrzyckie, a to wszystko w pięknych okolicznościach górskiej przyrody. Lecznicze wody SPA w otaczających uzdrowiskach Sudeckiego Zagłębia Uzdrowiskowego: Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój, Lądek Zdrój, Długopole Zdrój, alpejskie Międzygórze. , ,ośrodki sportów zimowych i nartostrady Czarnej Góry, Zieleńca i Rzeczki. Ziemia Kłodzka to miejsce, które tworzy klimat całorocznego ruchu turystycznego. Sama nieruchomość natomiast położona jest w zacisznym miejscu, w otoczeniu łąk, pól i lasów z widokiem na Góry Sowie, Bardzkie, Stołowe, a przy dobrej widoczności także Masyw Śnieżnika.
Cena 299 000 zł. Sprzedaż w systemie aukcyjnym z zastrzeżeniem ceny minimalnej (licytacja w górę). Oferty proszę składać na adres Kłodzko, ul. Boh. Getta 11 bezpośrednio lub pisemnie pocztą elektroniczna na adres kgn@kgn.pl . Zapraszamy na aukcję internetowe. http://www.kgn.pl Oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego i innych przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Kontakt: 74/867-08-06, 666 039 371 http://www.kgn.pl, http://www.reklamanieruchomosci.org, http://www.kgn.pl
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama