Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2020-02-16.

Gmina Zgierz

Nie załączono wideo.
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: łódzkie
Firma: Gmina Zgierz
Powiat:
E-mail: pokaż adres e-mail
   
dodano: 2020.01.27
ważne do: 2020.02.16
wyświetleń: 101

Szczegóły ogłoszenia:

                   Wykaz lokali przeznaczonych do użyczenia stanowiących własność gminy Zgierz

Zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami ( t.j. Dz. U. z 2020 roku poz. 65), w związku z Zarządzeniem NR VIII/9/20 Wójta Gminy Zgierz z dnia 24 stycznia 2020 r. w sprawie oddania w użyczenie lokalu w budynku ośrodka zdrowia w Giecznie przy ul. Głównej 43

                                                                Wójt Gminy Zgierz
podaje do publicznej wiadomości wykaz lokali przeznaczonych do użyczenia na terenie Ośrodka Zdrowia w Giecznie:

- lokal użytkowy o powierzchni 18,66 m2 w budynku ośrodku zdrowia w Giecznie przy ul. Głównej 43, znajdujący się na działkach nr ewid. 54 i 55 położonych w miejscowości Gieczno dla których w Sądzie Rejonowym w Zgierzu V Wydziale Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta nr LD1G/00042409/1. Lokale przeznaczone są do użyczenia na cele realizacji zadań związanych z pomocą społeczną.

Działalność w przedmiotowym lokalu będzie można prowadzić w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 8-16, we wtorki w godzinach 8-17 oraz w piątki w godzinach 8-15. Wyposażenie lokalu leży po stronie biorącego w użyczenie. Okres użyczenia do trzech lat. Biorący w użyczenie zwolniony będzie z płacenia czynszu. Świadczenia dodatkowe związane z korzystaniem z przedmiotowych lokali – biorący w użyczenie zobowiązany będzie pokrywać zgodnie ze wskazaniem liczników i podliczników:
-za zimną wodę i ścieki
-za energię elektryczną
-ogrzewanie
- za inne opłaty i świadczenia publiczno
– prawne przedmiotu użyczenia.

Gmina Zgierz nie posiada obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu. Wykaz podlega publikacji przez okres 21 dni.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama