Instrukcja

Na skróty :
  1. Jak się zarejestrować?
  2. Instrukcja dodawania ogłoszenia
  3. Edycja ogłoszeń i danych urzędu Jak się zarejestrować?

1. Aby zarejestrować nowe konto należy na stronie głównej serwisu www.nieruchomosciprzetargi.org kliknąć w zakładkę Rejestracja.2. Pojawi się formularz rejestracyjny, który należy wypełnić. Użyte przy rejestracji dane będą potrzebne do późniejszego korzystania z konta np. w celu dodawania ogłoszeń. Po wypełnieniu wszystkich pól oraz akceptacji Regulaminu należy kliknąć przycisk Zarejestruj.
3.  Gdy wszystkie pola zostały poprawnie wypełnione pojawi się komunikat z informacją, że konto zostało zarejestrowane i oczekuje na aktywację. Aby aktywować swoje konto należy przejść na skrzynkę pocztową podanego przy rejestracji adresu e-mail i kliknąć w link aktywacyjny dołączony do wiadomości o tytule "Nowe konto w serwisie nieruchomosciprzetargi.org".

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości z linkiem potwierdzającym prosimy o sprawdzenie folderu SPAM Państwa skrzynki pocztowej ponieważ wiadomość mogła zostać błędnie uznana za niechcianą. Jeżeli wiadomość nie dotarła w ciągu 20 minut prosimy o kliknięcie w link
Wyślij ponownie link rejestracji zgodnie z obrazkiem poniżej.4. Po kliknięciu w link aktywujący konto pojawi się formularz z prośbą o uzupełnienie pozostałych danych profilowych. Aby ułatwić potencjalnym klientom kontakt z Państwem oraz usprawnić naszą współpracę prosimy o wypełnienie danych adresowych i kontaktów oraz kliknięcie Zapisz.
5. Konto zostało poprawnie utworzone. Mogą Państwo przejść do umieszczania ogłoszeń i wykazów nieruchomości poprzez kliknięcie w przycisk Dodaj ogłoszenie
 znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu na stronie głównej serwisu www.nieruchomosciprzetargi.org.Instrukcja dodawania ogłoszenia

1. Aby dodać ogłoszenie należy przejść na stronę główną serwisu nieruchomosciprzetargi.org i zalogować się na swoje konto poprzez przycisk Zaloguj znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.

2. Następnie należy kliknąć w przycisk Dodaj Ogłoszenie znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. 
3. Pojawi się formularz dodawania ogłoszenia. Wypełnienia wymagają pola oznaczone gwiazdką. Pozostałe pola są nieobowiązkowe. Po wypełnieniu formularza klikamy
 Dodaj.


4. Pojawi się panel z wyborem metody aktywacji ogłoszenia. Należy zaznaczyć przelew bankowy i kliknąć przycisk Dalej5. Pojawi się panel z danymi do opłacenia ogłoszenia. Mogą Państwo zapłacić za ogłoszenie na przekazane dane lub poczekać na fakturę od nas i dopiero po jej otrzymaniu dokonać wpłaty. 
5. Ogłoszenie zostało dodane i oczekuje na akceptację administratora. Zostanie zaakceptowane w dzień w którym zostało dodane bez względu na stan płatności. Można już bezpiecznie opuścić stronę i oczekiwać na fakturę.Ogłoszenie trafi do sprawdzenia przez Administratora serwisu i zostanie aktywowane tego samego dnia bez względu na stan płatności. Na podany przy rejestracji adres e-mail otrzymają Państwo fakturę vat za zamówioną usługę. Prosimy o terminowe wpłaty. 


Edycja ogłoszeń i danych urzędu


Ogłoszenia oraz dane Państwa urzędu/firmy można swobodnie edytować. Aby przejść do swojego konta klikamy w zakładkę Moje konto znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu po zalogowaniu się. Pojawi się panel z dostępnymi opcjami : zmień ustawienia, moje ogłoszenia, schowek ogłoszeń.

Polecane

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama